» Regulamin karty KSK
Szukaj

Regulamin karty KSK


Regulamin Karty Stałego Klienta

1. Niniejszy Regulamin określa zasady przyznawania i wydawania Kart Stałego Klienta osobom fizycznym, dokonującym zakupów w sieci sklepów „Czas na Herbatę”.

2. Karty Stałego Klienta przyznawane są klientom, którzy dokonali co najmniej jednego zakupu w sieci „Czas na Herbatę” o wartości nie mniejszej niż 50 zł.

3. Karty Stałego Klienta są wydawane na wniosek klienta spełniającego wymogi określone w powyższym pkt. 2 niniejszego regulaminu.

4. Karty Stałego Klienta są wydawane na czas określony, każdorazowo określony w Karcie. Ważność kart może zostać przedłużona na dalsze okresy zamknięte.

5. Karta Stałego Klienta upoważnia do zakupu asortymentu znajdującego się w sieci sklepów „Czas na Herbatę” (biorących udział w promocji) na terenie całego kraju, z następującymi rabatami: - 10% rabatu na herbaty; - 5% rabatu na pozostały asortyment; lista sklepów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.czasnaherbate.net i jest cały czas aktualizowana.

6. Promocja „Karta Stałego Klienta” nie łączy się z innymi upustami / rabatami / promocjami.

7. Sieć sklepów „Czas na Herbatę” zastrzega sobie prawo do zmian Regulaminu w zakresie uprawnień przysługujących posiadaczom Karty Stałego Klienta oraz kryteriów przyznawania kart.

8. Występując z wnioskiem o wydanie Karty Stałego Klienta, klient ma obowiązek podania swoich danych osobowych. Podanie danych osobowych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie przez firmę PROGRESSIVE Agata Szurlej we Wrocławiu dla celów marketingowych oraz wysyłanie niezamówionych materiałów reklamowych.

9. Sieć sklepów „Czas na Herbatę” ma prawo do unieważnienia Kart Stałego Klienta w każdym czasie, bez podania przyczyn.

10. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 06.05.2010 roku.

Przejdź do strony głównej

Transferuj.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
 

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie internetowym o wartości 15%

wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i materiałów drogą elektroniczną
Minimalna wartość zamówienia o jakiej będzie można zrealizowac kupon rabatowy to: 50,00 zł