1 » Informacje o firmie2
Szukaj

Informacje o firmie

Firma PROGRESSIVE działa na rynku już od 1997 roku i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ.

Od samego początku działalności specjalizujemy się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych oraz wszelkich akcesoriów do jej parzenia i przechowywania.
W naszym asortymencie znajdziecie Państwo herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz mieszanki owocowe. W ofercie posiadamy szeroką gamę wszelkich akcesoriów niezbędnych do właściwego przygotowywania oraz przechowywania naparów w tym m.in. różnego rodzaju kubki, filiżanki, dzbanki, podgrzewacze, zaparzacze, filtry oraz puszki.

Produkty, które oferujemy są wyrobami najwyższej jakości i dokładamy wszelkich starań, aby nasz Klient był zadowolony z dokonanego zakupu.

Ponadto stale prowadzimy prace mające na celu rozszerzenie naszego asortymentu tak, aby w jak najwyższym stopniu spełniał oczekiwania odbiorców.

Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem budowanej latami sieci sklepów stacjonarnych oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net. Nasza sieć sklepów stacjonarnych obejmuje aktualnie 33 sklepy firmowe oraz ok. 70 sklepów franczyzowych rozmieszczonych na terenie całego kraju.
Szczegółową listę znajdziecie Państwo na http://www.czasnaherbate.net/sklepy-pm-9.html.


Zespół CZAS NA HERBATĘ

alt


Przejdź do strony głównej

Transferuj.pl
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
 

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie internetowym o wartości 15%

Minimalna wartość zamówienia o jakiej będzie można zrealizowac kupon rabatowy to: 50,00 zł